PRVA Srpska Televizija

Jezik: srpski

38111 Beograd Zemun Autoput 22 

Telefon:+381 11 209 1000

Fax:+381 11 209 1001

Web: www.prva.rs

E-mail: info@foxtv.rs

PRVA Srpska Televizija
Od septembra 2010. godine ovaj kanal nosi naziv Prva srpska televizija, započet 2006. godine kao Fox televizija kada je od Republičke radiodifuzne agencije dobila dozvolu za nacionalnu frekvenciju. Na svom repertoaru emituju bogat serijski, filmski, zabavni, sportski i informativni program.

Sreda (16. April)

Emisije koje su prošle
6:20

Exkluziv (lifestyle magazin, Srbija) (repriza)
6:35

Exploziv (zabavni magazin, Srbija) (repriza)
7:00

Musti (anim. serija, Belgija, 1968)
7:05

Hapeti (anim. film, Španija, 2010)

07:10

07:55

Institut (drama, Rusija, 2010)
7:55

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011) (repriza)
8:25

Izgubljena čast (dramska serija, Turska, 2010) (repriza)
9:00
9:45

Odbačena (dramska serija, Indija, 2008) (repriza)
11:00

Nikita (akc. film, Francuska/Italija, 1990) (repriza)
Nikita - Anne Parillaud
13:00
14:00

Neukrotivo srce (romant. drama, Meksiko, 2013)
15:00

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012)
16:00

Čari (igrana serija, SAD, 1998)
17:00

Odbačena (dramska serija, Indija, 2008)
18:05

Exkluziv (lifestyle magazin, Srbija)
18:25

Exploziv (zabavni magazin, Srbija)
19:00
19:20

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011)

Četvrtak (17. April)

6:20

Exkluziv (lifestyle magazin, Srbija) (repriza)
6:35

Exploziv (zabavni magazin, Srbija) (repriza)
7:00

Musti (anim. serija, Belgija, 1968)
7:05

Hapeti (anim. film, Španija, 2010)
7:10

Devojački institut (drama, Rusija, 2010)
7:55

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011) (repriza)
8:25

Izgubljena čast (dramska serija, Turska, 2010) (repriza)
9:00
9:45

Odbačena (dramska serija, Indija, 2008) (repriza)
11:00

Tango i Keš (aks. komedija, SAD, 1989) (repriza)
Tango i Keš - Sylvester Stallone i Kurt Russell
13:00
14:00

Neukrotivo srce (romant. drama, Meksiko, 2013)
15:00

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012)
16:00

Čari (igrana serija, SAD, 1998)
17:00

Odbačena (dramska serija, Indija, 2008)
18:05

Exkluziv (lifestyle magazin, Srbija)
18:25

Exploziv (zabavni magazin, Srbija)
19:00
19:20

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011)

Petak (18. April)

6:20

Exkluziv (lifestyle magazin, Srbija) (repriza)
6:35

Exploziv (zabavni magazin, Srbija) (repriza)
7:00

Musti (anim. serija, Belgija, 1968)
7:05

Hapeti (anim. film, Španija, 2010)
7:10

Devojački institut (drama, Rusija, 2010)
7:55

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011) (repriza)
8:25

Izgubljena čast (dramska serija, Turska, 2010) (repriza)
9:00
9:45

Odbačena (dramska serija, Indija, 2008) (repriza)
11:00

Konačna odluka
13:00
14:00

Neukrotivo srce (romant. drama, Meksiko, 2013)
15:00

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012)
Karadaji
16:00

Čari (igrana serija, SAD, 1998)
17:00

Odbačena (dramska serija, Indija, 2008)
18:05

Exkluziv (lifestyle magazin, Srbija)
18:25

Exploziv (zabavni magazin, Srbija)
19:00
19:19

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011)

Subota (19. April)

8:00
9:30

Volim prirodu (repriza)
9:45

Evro puls (repriza)
10:15

Crni Gruja (humor. serija, Srbija, 2003) (repriza)
Crni Gruja
11:00

Draga saveta (repriza)
12:00

Odbegla mlada (romant. komedija, SAD, 1999) (repriza)
13:50
14:00

Žene (talk show)
15:00

Ples sa zvezdama (2014) (repriza)
18:00
19:00
19:15

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011)

Nedelja (20. April)

5:00

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012) (repriza)
9:30

Volim prirodu (repriza)
9:45

Stoj! Ili će moja mama pucati (aks. komedija, SAD, 1992)
11:45

Deca špijuni: Sve vreme sveta (aks. komedija, SAD, 2011) (repriza)
13:45
14:00

Veče sa Ivanom Ivanovićem (talk show) (repriza)
16:00

Otvorena vrata (humor. serija, Srbija, 2013) (repriza)
Otvorena vrata - Bogdan Diklić
17:00

Folk (igrana serija, Srbija, 2012) (repriza)
18:00
19:00
19:15

Domaćice sa Bosfora (dramska serija, Turska, 2011)

Sreda (16. April)

20:20

Izgubljena čast (dramska serija, Turska, 2010)
21:05
22:10

Otvorena vrata (humor. serija, Srbija, 20, 2013) - Intervju
23:15

Intimne stvari (romant. drama, SAD, 2006)
1:30
1:45
2:10

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012) (repriza)
3:30

Četvrtak (17. April)

20:20

Izgubljena čast (dramska serija, Turska, 2010)
21:05

Samac u braku (romant. serija, Srbija, 2014)
Samac u braku
22:00

Dosije (krim. serija, Srbija)
23:00

Odbegla mlada (romant. komedija, SAD, 1999)
1:10
1:25

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012) (repriza)

Petak (18. April)

20:10

Loto

Nagradna igra

20:20

Izgubljena čast (dramska serija, Turska, 2010)
21:15
Veče sa Ivanom Ivanovićem
23:00

Crni Gruja (humor. serija, Srbija, 2003)
0:00
0:15

Karadaji (krim. serija, Turska, 2012) (repriza)

Subota (19. April)

20:00

Samac u braku (romant. serija, Srbija, 2014) (repriza)
21:00

Deca špijuni: Sve vreme sveta (aks. komedija, SAD, 2011)
23:00

Stradanje Isusovo (drama, SAD, 2004)
2:30

Prisni prijatelji (krimić, SAD/Nemačka, 2008) (repriza)

Nedelja (20. April)

20:00

Sinđelići (humor. serija, Srbija, 2013) (repriza)
21:00
0:00

Stoj! Ili će moja mama pucati (aks. komedija, SAD, 1992) (repriza)
Stoj! Ili će moja mama pucati - Sylvester Stallone
2:00

Stav Srbije (repriza)