Mini Ultra

Mini Ultra

Petak (9. Decembar)

Emisije koje su prošle
4:01

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
4:11

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
4:33

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
4:55

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
5:08

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
5:27

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
5:49

Molang (crt. film)
6:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
6:24

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
6:45

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
7:10

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
7:16

Kefalica (dečiji program)
7:26

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
7:40

Molang (crt. film)
7:51

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
8:06

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
8:10

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
8:27

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
8:50

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
9:13

Molang (crt. film)
9:22

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
9:49

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
10:13

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
10:38

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
11:04

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
11:31

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
11:55

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
12:11

Kefalica (dečiji program)
12:20

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
12:30

Molang (crt. film)
12:36

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
13:00

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
13:30

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
13:45

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)

14:10

14:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
14:35

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
15:00

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
15:05

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
15:35

Kefalica (dečiji program)
15:45

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
15:55

Molang (crt. film)
16:10

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
16:25

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
16:42

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
17:05

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
17:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
18:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
18:26

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
18:55

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
19:08

Oktonauti (anim. serija, SAD/Irska/Engleska, 2010)
19:20

Kefalica (dečiji program)
19:31

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
19:45

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)

Subota (10. Decembar)

4:02

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
4:12

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
4:33

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
4:55

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
5:08

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
5:28

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
5:50

Molang (crt. film)
6:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
6:23

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
6:50

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
7:00

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
7:03

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
7:30

Kefalica (dečiji program)
7:45

Molang (crt. film)
8:00

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
8:15

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
8:25

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
8:45

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
9:05

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
9:30

Molang (crt. film)
9:35

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
10:05

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
10:30

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
10:55

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
11:20

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
11:50

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
12:10

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
12:30

Kefalica (dečiji program)
12:50

Molang (crt. film)
12:55

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
13:20

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
13:35

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
14:00

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
14:25

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
14:50

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
15:15

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
15:30

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
15:55

Kefalica (dečiji program)
16:10

Molang (crt. film)
16:25

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
16:40

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
17:00

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
17:25

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
17:55

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
18:20

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
18:40

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
19:10

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
19:23

Oktonauti (anim. serija, SAD/Irska/Engleska, 2010)
19:40

Kefalica (dečiji program)

Nedelja (11. Decembar)

4:10

Kefalica (dečiji program)
4:25

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
4:50

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
5:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
5:20

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
5:35

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
6:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
6:23

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
6:50

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
7:00

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
7:03

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
7:30

Kefalica (dečiji program)
7:45

Molang (crt. film)
8:00

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
8:15

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
8:25

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
8:45

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
9:05

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
9:30

Molang (crt. film)
9:35

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
10:05

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
10:30

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
10:55

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
11:20

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
11:50

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
12:10

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
12:30

Kefalica (dečiji program)
12:50

Molang (crt. film)
12:55

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
13:20

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
13:35

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
14:00

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
14:25

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
14:50

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
15:15

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
15:30

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
15:55

Kefalica (dečiji program)
16:10

Molang (crt. film)
16:25

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
16:40

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
17:00

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
17:25

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
17:55

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
18:20

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
18:40

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
19:10

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
19:23

Oktonauti (anim. serija, SAD/Irska/Engleska, 2010)
19:40

Kefalica (dečiji program)

Ponedeljak (12. Decembar)

4:10

Kefalica (dečiji program)
4:25

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
4:50

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
5:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
5:20

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
5:35

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
6:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
6:23

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
6:45

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
7:10

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
7:15

Kefalica (dečiji program)
7:25

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
7:40

Molang (crt. film)
7:50

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
8:05

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
8:10

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
8:25

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
8:50

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
9:12

Molang (crt. film)
9:20

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
9:45

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
10:10

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
10:35

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
11:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
11:30

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
11:55

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
12:10

Kefalica (dečiji program)
12:20

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
12:30

Molang (crt. film)
12:35

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
13:00

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
13:30

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
13:45

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
14:10

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
14:35

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
15:00

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
15:05

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
15:35

Kefalica (dečiji program)
15:45

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
15:55

Molang (crt. film)
16:10

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
16:25

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
16:40

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
17:05

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
17:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
18:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
18:25

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
18:55

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
19:07

Oktonauti (anim. serija, SAD/Irska/Engleska, 2010)
19:20

Kefalica (dečiji program)
19:30

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
19:45

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)

Utorak (13. Decembar)

4:00

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
4:10

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
4:30

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
4:55

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
5:10

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
5:30

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
5:50

Molang (crt. film)
6:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
6:23

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
6:45

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
7:10

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
7:15

Kefalica (dečiji program)
7:25

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
7:40

Molang (crt. film)
7:50

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
8:05

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
8:10

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
8:25

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
8:50

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
9:12

Molang (crt. film)
9:20

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
9:45

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
10:10

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
10:35

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
11:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
11:30

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
11:55

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
12:10

Kefalica (dečiji program)
12:20

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
12:30

Molang (crt. film)
12:35

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
13:00

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
13:30

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
13:45

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
14:10

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
14:35

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
15:00

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
15:05

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
15:35

Kefalica (dečiji program)
15:45

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
15:55

Molang (crt. film)
16:10

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
16:25

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
16:40

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
17:05

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
17:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
18:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
18:25

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
18:55

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
19:07

Oktonauti (anim. serija, SAD/Irska/Engleska, 2010)
19:20

Kefalica (dečiji program)
19:30

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
19:45

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)

Petak (9. Decembar)

20:07

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
20:22

Molang (crt. film)
20:27

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
20:55

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
21:20

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
21:45

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
21:52

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
22:10

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
22:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
23:00

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
23:29

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
23:53

Kefalica (dečiji program)
23:57

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
0:01

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
0:10

Molang (crt. film)
0:22

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
0:37

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
0:50

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
1:08

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
1:31

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
1:53

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
2:13

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
2:36

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
3:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
3:24

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
3:42

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
3:58

Kefalica (dečiji program)

Subota (10. Decembar)

20:00

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
20:20

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
20:35

Molang (crt. film)
20:40

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
21:10

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
21:35

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
21:50

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
22:15

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
22:23

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
22:40

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
23:05

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
23:30

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
23:45

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
0:10

Kefalica (dečiji program)
0:25

Molang (crt. film)
0:35

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
0:50

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
1:03

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
1:45

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
2:05

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
2:20

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
2:25

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
2:50

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
3:15

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
3:35

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
3:55

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)

Nedelja (11. Decembar)

20:00

Maša i medved (anim. film, Rusija, 2009)
20:20

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
20:35

Molang (crt. film)
20:40

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
21:10

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
21:35

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
21:50

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
22:15

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
22:23

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
22:40

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
23:05

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
23:30

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
23:45

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
0:10

Kefalica (dečiji program)
0:25

Molang (crt. film)
0:35

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
0:50

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
1:03

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
1:45

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
2:05

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
2:20

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
2:25

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
2:50

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
3:15

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
3:35

Mašine strašne priče (anim. film, Rusija, 2009)
3:55

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)

Ponedeljak (12. Decembar)

20:05

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
20:22

Molang (crt. film)
20:25

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
20:55

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
21:20

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
21:45

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
21:52

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
22:10

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
22:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
23:00

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
23:30

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
23:50

Kefalica (dečiji program)
23:55

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
0:00

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
0:10

Molang (crt. film)
0:20

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
0:35

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
0:50

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
1:05

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
1:30

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
1:55

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
2:15

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
2:35

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
3:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
3:25

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
3:40

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
3:55

Kefalica (dečiji program)

Utorak (13. Decembar)

20:05

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
20:22

Molang (crt. film)
20:25

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
20:55

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
21:20

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
21:45

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
21:52

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
22:10

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
22:35

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
23:00

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
23:30

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
23:50

Kefalica (dečiji program)
23:55

Dip Dap (crt. serija, Engleska)
0:00

Zdravo Dete (dečiji program, 2015)
0:10

Molang (crt. film)
0:20

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
0:35

Teletabisi (lutkarska serija, Engleska/SAD, 1997)
0:50

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
1:05

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
1:30

Frenina stopala (anim. serija, Kanada, 2003)
1:55

Pa-pa, letimo (anim. serija, Engleska/Kanada, 2009)
2:15

Džulijus Junior (anim. serija, SAD, 2013)
2:35

Dvorištvance (anim. serija, Kanada/SAD, 2004)
3:00

Patrolne Šape (anim. serija, Kanada/SAD, 2013)
3:25

Mašine Strašne Priče (anim. film, Rusija, 2009)
3:40

Pepa prase (crt. serija, Engleska, 2004)
3:55

Kefalica (dečiji program)