Minimax

Jezik: engleski

Web: www.minimax.hu/

Minimax

Četvrtak (21. Avgust)

Emisije koje su prošle
6:00

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
6:30

Misterije Gospođe Malard (anim. serija, Engleska/Kanada, 2000)
7:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
7:12

Slonica Ella (anim. serija)
7:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
7:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
7:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
8:00

Majk Vitez - Putovanje na planinu zmajeva
9:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
9:15

Kejt i Mim-Mim (dečiji program, Kanada, 2013)
9:30

Igraj se Sezame (TV serija, SAD, 2002)
10:00

Elmov svet (nauč. pop. serija)
10:20

Bert i Erni velike avanture (anim. serija, SAD, 2008)
10:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
11:00

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
11:25

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
11:50

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
12:15

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
12:30

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
13:00
13:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
14:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
14:15

Slonica Ella (anim. serija)
14:30

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
15:00

Mia i ja (anim. serija, Holandija/Nemačka/Italija, 2011)

15:30

16:00

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
16:00

Lenin ranč (crt. film)
16:25

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
16:55

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
17:25

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
17:40

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
17:50

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
18:20

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
18:50

Mađarske narodne priče (crt. serija, Mađarska)
19:00

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
19:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)

Petak (22. Avgust)

6:00

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
6:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
7:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
7:12

Slonica Ella (anim. serija)
7:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
7:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
7:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
8:00

Barbi Palčica (anim. film, SAD, 2009)
9:15

Slonica Ella (anim. serija)
9:30

Igraj se Sezame (TV serija, SAD, 2002)
10:00

Elmov svet (nauč. pop. serija)
10:20

Bert i Erni velike avanture (anim. serija, SAD, 2008)
10:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
11:00

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
11:25

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
11:50

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
12:15

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
12:30

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
13:00

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
13:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
14:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
14:15

Slonica Ella (anim. serija)
14:30

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
15:00

Mia i ja (anim. serija, Holandija/Nemačka/Italija, 2011)
15:30

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
16:00

Lenin ranč (crt. film)
16:25

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
16:55

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
17:25

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
17:40

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
17:50

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
18:20

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
18:50

Mađarske narodne priče (crt. serija, Mađarska)
19:00

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
19:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)

Subota (23. Avgust)

6:00

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
6:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
7:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
7:12

Slonica Ella (anim. serija)
7:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
7:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
7:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
8:00
9:15

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
9:30

Mia i ja (anim. serija, Holandija/Nemačka/Italija, 2011)
10:00

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
10:30

Lenin ranč (crt. film)
11:00

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
11:25

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
11:50

Slonica Ella (anim. serija)
12:05

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
12:35

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
13:05

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
13:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
14:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
14:12

Slonica Ella (anim. serija)
14:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
14:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
14:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
15:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
15:15

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
15:25

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
15:55

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
16:25

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
16:55

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
17:25

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
17:40

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
17:50

Razigrana Mimi (anim. serija, Kanada, 2001)
18:20

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
18:50

Mađarske narodne priče (crt. serija, Mađarska)
19:00

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
19:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)

Nedelja (24. Avgust)

6:00

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
6:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
7:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
7:12

Slonica Ella (anim. serija)
7:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
7:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
7:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
8:00

Barbie: princeza i pop zvezda (anim. film, SAD, 2012)
9:15

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
9:30

Mia i ja (anim. serija, Holandija/Nemačka/Italija, 2011)
10:00

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
10:30

Lenin ranč (crt. film)
11:00

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
11:25

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
11:50

Slonica Ella (anim. serija)
12:05

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
12:35

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
13:05

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
13:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
14:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
14:12

Slonica Ella (anim. serija)
14:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
14:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
14:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
15:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
15:15

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
15:25

Razigrana Mimi (anim. serija, Kanada, 2001)
15:55

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
16:25

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
16:55

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
17:25

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
17:40

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
17:50

Razigrana Mimi (anim. serija, Kanada, 2001)
18:20

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
18:50

Mađarske narodne priče (crt. serija, Mađarska)
19:00

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
19:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)

Ponedeljak (25. Avgust)

6:00

Veliki crveni pas Kliford (crt. serija, SAD, 2000)
6:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
7:00

Čagington (anim. serija, Engleska, 2008)
7:12

Slonica Ella (anim. serija)
7:25

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
7:32

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
7:45

Pogodi koliko te volim (anim. serija, SAD, 2012)
8:00

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
8:25

Moj Mali Poni: prijateljstvo je čarolija (anim. serija, Kanada/SAD, 2010)
8:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
9:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
9:15

Slonica Ella (anim. serija)
9:30

Igraj se Sezame (TV serija, SAD, 2002)
10:00

Elmov svet (nauč. pop. serija)
10:20

Bert i Erni velike avanture (anim. serija, SAD, 2008)
10:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
11:00

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
11:25

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
11:50

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
12:15

Nove Avanture Petra Pana (anim. serija, Francuska/Nemačka/Indija, 2012)
12:40

Razigrana Mimi (anim. serija, Kanada, 2001)
13:05

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
13:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
14:00

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
14:15

Slonica Ella (anim. serija)
14:30

Razigrana Mimi (anim. serija, Kanada, 2001)
15:00
16:15

Vatrogasac Sem (anim. serija, Engleska, 1987)
16:30

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
16:55

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
17:25

Šerlok Jak (anim. serija, Francuska/Nemačka, 2011)
17:40

Porodica svemirskih pasa (anim. serija)
17:50

Razigrana Mimi (anim. serija, Kanada, 2001)
18:20

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
18:50

Mađarske narodne priče (crt. serija, Mađarska)
19:00

Marta - pas koji govori (anim. serija, SAD, 2008)
19:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)

Četvrtak (21. Avgust)

20:15

Petak (22. Avgust)

20:15

Subota (23. Avgust)

20:15

Nedelja (24. Avgust)

20:15

Ponedeljak (25. Avgust)

20:15