Minimax

Jezik: engleski

Web: www.minimax.hu/

Minimax

Nedelja (23. Novembar)

Emisije koje su prošle
6:00

Slonica Ela (anim. serija)
6:15

Maca Popi (anim. serija, Engleska, 2011)
6:30

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
6:45

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
7:00

Moj Mali Poni (crt. serija, SAD, 1992)
7:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
8:00

Barbi kao princeza sa ostrva (anim. film, SAD, 2007)
9:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
10:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
10:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
11:00

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
11:50

Kejt i Mim-Mim (dečiji program, Kanada, 2013)
12:05

Moj Mali Poni (crt. serija, SAD, 1992)
12:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
13:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
13:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)

14:00

14:15

Kejt i Mim-Mim (dečiji program, Kanada, 2013)
14:15

Maca Popi (anim. serija, Engleska, 2011)
14:30

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
14:45

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
15:00

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
15:15

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
15:30

Lenin ranč (crt. film)
16:00

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
16:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
17:00

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
17:25

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
17:40

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
17:55

Lenin ranč (crt. film)
18:25

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
18:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
19:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
19:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)

Ponedeljak (24. Novembar)

6:00

Slonica Ela (anim. serija)
6:15

Maca Popi (anim. serija, Engleska, 2011)
6:30

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
6:45

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
7:00

Moj Mali Poni (crt. serija, SAD, 1992)
7:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
8:00

Timmy Time Christmas Surprise (anim. film, Engleska, 2011)
8:30

Timmy Time - Seaside Rescue (anim. film, 2012)
9:00

Kejt i Mim-Mim (dečiji program, Kanada, 2013)
9:15

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
9:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
10:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
10:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
11:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
11:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
12:00

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
12:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
12:45

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:45

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
14:00

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
14:15

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
14:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
15:00

Palčica (anim. film, Japan/SAD, 1993)
15:50

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
16:05

Lenin ranč (crt. film)
16:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
17:00

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
17:25

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
17:40

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
17:55

Lenin ranč (crt. film)
18:25

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
18:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
19:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
19:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)

Utorak (25. Novembar)

6:00

Slonica Ela (anim. serija)
6:15

Maca Popi (anim. serija, Engleska, 2011)
6:30

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
6:45

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
7:00

Lenin ranč (crt. film)
7:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
8:00

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
8:50

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
9:40

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
10:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
10:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
11:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
11:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
12:00

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
12:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
12:45

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:45

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
14:00

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
14:15

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
14:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
15:00

Barbi kao princeza sa ostrva (anim. film, SAD, 2007)
16:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
17:00

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
17:25

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
17:40

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
17:55

Lenin ranč (crt. film)
18:25

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
18:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
19:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
19:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)

Sreda (26. Novembar)

6:00

Slonica Ela (anim. serija)
6:15

Maca Popi (anim. serija, Engleska, 2011)
6:30

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
6:45

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
7:00

Lenin ranč (crt. film)
7:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
8:00

Palčica (anim. film, Japan/SAD, 1993)
8:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
9:00

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
9:15

Slonica Ela (anim. serija)
9:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
10:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
10:30

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
11:23

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
12:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
12:45

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:45

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
14:00

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
14:15

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
14:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
15:00

Timmy Time Christmas Surprise (anim. film, Engleska, 2011)
15:30

Timmy Time - Seaside Rescue (anim. film, 2012)
16:00

Slonica Ela (anim. serija)
16:15

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
16:30

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
17:00

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
17:25

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
17:40

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
17:55

Lenin ranč (crt. film)
18:25

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
18:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
19:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
19:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)

Četvrtak (27. Novembar)

6:00

Slonica Ela (anim. serija)
6:15

Maca Popi (anim. serija, Engleska, 2011)
6:30

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
6:45

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
7:00

Lenin ranč (crt. film)
7:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
8:00

Barbi kao princeza sa ostrva (anim. film, SAD, 2007)
9:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
10:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
10:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)
11:00

Tom i čarobno drvo (anim. serija, Engleska, 2012)
11:30

Ratnik Kišna Kap (anim. serija, Australija/Singapur, 2008)
12:00

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
12:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
12:45

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:15

Vendi (anim. serija, Engleska/Nemačka, 2013)
13:45

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
14:00

Vitez Majk (anim. serija, Engleska, 2012)
14:15

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
14:30

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
15:00

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
15:50

Jagodica Bobica (dečiji program, SAD, 2007)
16:40

Tomas i drugari (anim. serija, Engleska, 1984)
16:55

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
17:25

Klub kreativne dece (crt. serija, Francuska)
17:40

Morske Princeze (anim. serija, Australija/Brazil/Španija, 2008)
17:55

Lenin ranč (crt. film)
18:25

Pustolovine sa Braćom Kret (anim. serija, SAD, 2011)
18:50

Fiksizi (anim. serija, Rusija, 2010)
19:00

Bibi i Tina (crt. serija, Nemačka, 2004)
19:30

Transformersi: Robo-spasioci (anim. serija, SAD/Kanada, 2011)

Nedelja (23. Novembar)

20:15

Ponedeljak (24. Novembar)

20:15

Utorak (25. Novembar)

20:15

Sreda (26. Novembar)

20:15

Četvrtak (27. Novembar)

20:15